Hakkımızda

1988 Yılında kurulmuş olan firmamız ECEM markası altında imal ettiği çatal kaşık bıçak ürünlerinde AISI 304 kalite 18/10 krom nikel alaşımlı paslanmaz çelik kullanmaktadır. Ürünlerimiz ömür boyu paslanmaya karşı firmamız garantisi altındadır.

Misyonumuz, daima müşterilerine en iyi hizmeti verebilmektir.Model tasarımlarımız özellikle otel, restaurant,cafe,catering ve züccaciye sektörüne uygun modeller üretmektir.

Üretimimizin % 70 ini iç piyasaya, % 30 unu ise yurt dışı piyasalara pazarlamaktayız. Hedefimiz gerek yurt içi,gerekse özellikle yurt dışı piyasalara daha fazla Türkiye’de imal edilen ürünleri satabilmektir. Son yıllarda yurt dışından ithal edilen düşük kaliteli ürünler ile ilgili mücadelemiz sizlerin de katkılarıyla devam etmektedir.

İlkemiz kaliteli ürünlerimizi ekonomik fiyatlarla sizlere sunmaktır. Yıllardır sizlere hizmet veren ECEM ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere teşekkür eder ve müşteri memnuniyetini sağlamak için kalite ve hizmetten ödün vermeyeceğimizden hiç tereddütünüz olmayacağını belirtmek isteriz.

“Yaşamda ECEM Zerafeti”